Orac decor - listwy przypodłogowe

Jeżeli przymierzasz się do projektu nowego mieszkania lub remontu, który uwzględnia wymianę listew przypodłogowych, listew sufitowych lub ściennych, warto zorientować się, na jakie cechy tych elementów warto zwrócić szczególną uwagę. Listwy Orac Decor to jedne z najlepszych listew dostępnych na rynku, dlatego w naszym asortymencie jest ich duży wybór - to sprawdzona marka, której z pewnością można zaufać w kwestii elementów wykończeniowych. Listwy Orac są doceniane także przez doświadczonych architektów i projektantów wnętrz, którzy chętnie korzystają z nich podczas swojej pracy. Podpowiadamy, jakie zalety mają listwy Orac Decor oraz dlaczego warto na nie postawić.
Listwy przypodłogowe
Sprawdź nasze najnowsze produkty!
Orac Decor Efekciarnia.pl

Listwy przypodłogowe Orac - charakterystyka

Kiedy szukamy odpowiednich listew do naszej aranżacji wnętrza, kierujemy się przede wszystkim estetyką i chcemy, aby pasowały one do stylistyki naszego pomieszczenia. Orac Decor listwy przypodłogowe to produkty gwarantujące szlachetne i eleganckie wykończenie każdej aranżacji, a bardzo duże zróżnicowanie listew w zakrese ich formy, kształtu, rozmiaru czy zdobień pozwala na wybranie takich elementów, które najlepiej dopełnią wnętrze naszego mieszkania, domu bądź innej przestrzeni. Poza niebywałą estetyką wynikającą z zastosowania listew warto zwrócić także uwagę na inną kwestię - trwałość i odporność listew przypodłogowych i listew sufitowych Orac Decor. Listwy wykonane zostały z najwyższej jakości tworzywa Duropolymer, które sprawia, że produkty tej firmy są bardzo odporne na wszelkie niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć, nasłonecznienie czy uszkodzenia mechaniczne mogące powodować odkształcanie. Ponadto, listwy przypodłogowe Orac Decor występujące w różnych wzorach, z łatwością można dopasować do pomieszczeń typu łazienka czy kuchnia. Design listew może być klasyczny lub też bardziej nowoczesny i minimalistyczny. Elastyczne tworzywo, z którego wykonane zostały listwy, pozwala również na dopasowanie ich do różnych krzywizn ścian, a także do trudniej dostępnych miejsc o nieregularnych kształtach. Listwy stanowią również doskonałą bazę pod farby, dlatego bez problemu można je pomalować na dowolny kolor tak, aby jeszcze lepiej uwydatniły walory wnętrza.
NAJLEPSZE LISTWY PRZYPODŁOGOWE

Listwy Orac - cena i oferta

Listwy Orac Decor to doskonały sposób na wykończenie wnętrz, a ich różnorodność pozwala na dużą swobodę w zakresie doboru odpowiednich elementów do naszej aranżacji. W naszym sklepie dostępnych jest wiele wzorów listew Orac - cena jest zróżnicowana w zależności od konkretnego modelu. Listwy przypodłogowe Orac Decor warto łączyć z listwami sufitowymi, listwami ściennymi oraz gzymsami, dzięki czemu możemy uzyskać elegancką i luksusową aranżację w swoim mieszkaniu.